Login

Yurtdışı Marka Tescil

Yaptırdığınız tescil ile birlikte yurt dışındaki firmanın isminin, faaliyetlerinin, binalarının, depolarının size ait olduğunu belgelerle kanıtlamış olursunuz.Yurt disi marka tescil işlemleri ile birlikte uluslararası piyasalarda yasal olarak faaliyet gösterebilirsiniz. Markanız ile ilgili belge eksikliği, tescil eksikliği, firma kayıt eksikliği gibi sıkıntılardan dolayı kanunen sıkıntılar yaşamazsınız.
Global Tescil olarak bizler, bu sıkıntıları yaşamamanız için firmalarınıza yurt dışı marka tescil işlemlerini yaptırarak güvence altına alınmanızı sağlıyoruz. Yaptırdığımız marka tescilleri, her ülke için aynı olmamakla birlikte genelde ülkelerin bulunduğu siyasi veya ekonomik topluluklarla kurulan iletişim ve belge alışverişi sayesinde yaptırılmaktadır.

Yurt dışı marka tescil işlemleri, farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Tescil koruması talep edilecek ülke ve ülkelere doğrudan başvuru yapılması halinde Ülkesel Tescil işlemleri yaptırılmış olur.
Tek bir başvuruda birçok ülkeden yurt dışı tescil talebi için başvuru yapıldığında Topluluk Markası ( CTM ) işlemleri söz konusu olur. 85 ülkenin üzerinde ülkeyi içinde barındıran bir topluluk olan Madrid Protokolü ile protokolü imzalamış ülkelerin tamamına veya çoğuna aynı anda yurt dışı marka tescil başvurusu yapılmaktadır.
Ekvator, Mali, Fildişi Sahilleri  ülkelerinin olduğu toplam 17 Afrika ülkesini içinde barındıran OAPI ( Afrika Birliği ) topluluğuna bir kerede  başvuru yapılabilir. Bu taleplerin gerçekleştirilmesi için Global Tescil yanınızdadır. Yurt içinde ve yurt dışında markanızı korumaya yönelik çalışmalarımız hukuki süreçleri de kapsayacak biçimde oluşturulmuştur.
Bu sebepten ,yurt dışı marka tescil işlemlerini, işinde tecrübeli ve profesyonel firmamız, sizler için kolaylıkla yapabilir ve tüm işlem  ve süreçleri sizler için takip edebiliriz. 0212 908 06 88 – 0554 187 87 87 

Global Tescil Ofisi Hoşgeldiniz
Nasıl Yardımcı olabiliriz ?
Powered by
العربية العربية Nederlands Nederlands English English Français Français Deutsch Deutsch Italiano Italiano Русский Русский Español Español Türkçe Türkçe
WordPress and WHMCS integration by i-Plugins